Перш ніж ми приступимо до обговорення змісту базового гардеробу в Богемному стилі, я пропоную розібратися з його визначенням. Тому що саме цей стиль плутають з хіпі та етно напрямками в моді, приписуючи і богемному стилю злегка потерті, пам’яті речі, речі, виконані в стилі пэчворк, велика кількість етнічних візерунків та прикрас. Насправді це три різні, самостійні стилі. І лише богемний стиль найчастіше використовують як формує під час упорядкування своїх образів, тобто. найчастіше застосовується. Так, для нього характерна деяка недбалість, вітається багатошаровість, проте всі ці компоненти разом створюють дуже жіночні та привабливі образи, в яких видно міру та читається тонкий смак його носійниці.

У БОГЕМНОМУ СТИЛІ ПОВИННА БУТИ ДОБРАНА ТОНКА ГРАНЬ МІЖ ЗРУЧНОСТЬЮ, М’ЯКОСТЮ, ВИВІРЕННЯМ ДЕТАЛІВ І ПРИКРАШЕНЬ.

Базову основу стилю становлять небагато речей, грамотно підібраних між собою. Насамперед, це укорочені штани з ідеальною посадкою по фігурі з якісного матеріалу. Компанію їм, в осінньо-зимовий період, складуть вільні джемпери. Далі слідує довга і широка спідниця. Її доповнює “верх” у вигляді водолазки або джемпера. Надати образу необхідну багатошаровість допоможе жилет чи кардиган. А для більшої варіативності гардероба додамо до нього пару сорочок: кольорову та білу. Вибираючи бохо-сукню, варто звернути увагу на моделі оригінального крою. Загалом виходить набір із простих на перший погляд речей, але всі вони неодмінно мають бути виконані з якісних матеріалів. А необхідну колоритність
властиву Богемному стилю, в осінньо-зимовий сезон, можна надати за допомогою яскравих хусток, шарфів та палантинів. Виразність до ваших образів додадуть і великі, ефектні прикраси. Аксесуари в богемному стилі це сумка актуальної у сезоні форми та обов’язково стильне взуття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.