Ідея гранжу, як стилю протестувальника проти моди в будь-якому її прояві, вже давно канула в лету. За минулі десятиліття після свого виникнення стиль сам став частиною моди! Його характерні прикмети все частіше можна зустріти в інших, інколи зовсім протилежних модних напрямках. Втім, жодної суперечності в цьому немає! На відміну від багатьох інших, цей стиль розкривається не в одній, а в кожній деталі. Додайте сюди відсутність суворих обмежень в одязі. Носити можна практично все і практично з усім, поєднуючи в одному образі речі, які разом на перший погляд виглядають незвично і навіть безглуздо. Головне, щоб у такому образі було зручно. І ви зрозумієте, чому гранж любимо все більшою кількістю людей.

Ще одна ознака гранжу – ефект зношеності та безрозмірності одягу.

Створюючи образи в цьому стилі, цілком доречним буде поєднання потертих джинс з гіпероб’ємним светром. Але з поправкою на сучасність стильнішим рішенням буде носіння з цим же светром колготок з ефектом дірки та короткої шифонової спідниці. А ось джинси і краще рівно пофарбовані, поєднуйте з подовженим светром-тунікою декорованим заклепками. По-справжньому стильно виглядатиме ансамбль із простої водолазки, але на розмір більше вашого та штанів химерної форми. Загалом, чим незвичайніше поєднання речей – тим краще!

Але! Незважаючи на офіційно узаконену недбалість гранжу, зведену на рівень абсолюту, всі елементи образу мають бути виконані з якісних матеріалів.

Аксесуари грають у гранжі помітну, але з головну роль. Достатньо урізноманітнити гардероб довгим шарфом. А ось щодо взуття існує жорстко чинне правило — воно має бути «старим». «Розбиті» кеди, що бачили чоботи, армійські берці.

ЯКЩО ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ ГРАНЖ, АЛЕ НЕ ВИРІШУЄШСЯ ОДЯГТИСЯ ТАК З ГОЛОВИ ДО НІГ, ПРОПОНУЮ АЛЬТЕРНАТИВУ: ДОПОЛНИТИ ОДНІЙ-ДВОМА ГРАНЖЕВИМИ РЕЧАМИ ОБРАЗ У СВОЄ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.