Індустрія краси перенасичена брендами та продуктами, які стверджують, що жінки виглядають молодшими. Але одна олія для обличчя здобула безліч нагород за блискучі антивікові результати.

У міру того, як жінки стають старшими, «процес оновлення шкіри сповільнюється», і у багатьох шкіра стає більш тонкою, а «рівень колагену та еластину знижується», що призводить до в’ялості. «Шкіра також втрачає об’єм, виглядає тоншою, схильна до сухості, на ній починають з’являтися дрібні зморшки. Більшість того, як швидко це відбувається, залежить від генетики, але багато залежить від навколишнього середовища і викликано ультрафіолетовим випромінюванням». Express.co.uk поговорив з Соналом Кі, засновником This Is Silk, про нову очищувальну олію і крем для нічного догляду за шкірою, а також про кращі способи боротьби з видимими ознаками старіння.

This Is Silk відомий своїми красивими шовковими наволочками, масками для очей та засобами для волосся, але останнім часом він розширився до індустрії краси. Сонал пояснила, чому: «У підлітковому віці я випробувала цілющі властивості шовку для лікування мого стану шкіри, і, вивчивши в Британській бібліотеці, чому він допомагає, я прочитала, що шовк століттями використовувався в Японії та Кореї для його поліпшення.

Шовк виходить із кокона, а основна функція кокона — бути бар’єром, як і наша шкіра, тому шовк, який дуже біосумісний, чудово підходить для нашої шкіри. 80 відсотків амінокислот у нашій шкірі також містяться у шовку.

«Ми зайнялися доглядом за шкірою, тому що клієнти, які побачили, як шовкова наволочка вплинула на їхню шкіру, почали питати нас про це: «Ви можете розлити її по пляшках?» — і я вважаю, що шкіра має бути насамперед сильною та здоровою.

«Без основи здорової шкіри весь догляд за шкірою зводиться до заклеювання тріщин. Шовк у догляді за шкірою лікує, зміцнює та допомагає з ознаками старіння».

Олія Radiance Renewed Silk Overnight Oil, відома як «Шовк у пляшці», була розроблена після трьох років напруженої роботи. Що робить масло таким ефективним, так це те, що воно містить пептиди шовку, бакучиол та шипшину, які відновлюють та оновлюють шкіру під час сну.

Сонал додав: «Інгредієнти дуже, дуже ефективні, всі вони ґрунтуються на великій кількості наукових даних, і інгредієнти усувають численні ознаки старіння.

«Крім того, я думаю, що олію приємно використовувати. Шовк – це досвід, і ми хотіли, щоб людям дійсно подобалося використовувати масло – воно містить жасмин, троянду та неролі і пахне божественно».

Щодо того, як працює олія, вона розповіла: «Основні інгредієнти були обрані через їх репаративні, відновлювальні якості — вони найкращі у своєму класі — і головне, чого ми хотіли досягти, — це прискорити швидкість регенерації клітин. Саме цей процес уповільнюється з віком, тому тон нашої шкіри змінюється і стає тьмянішим.

«Шовк, зокрема, є цілющим матеріалом — він використовувався як біоматеріал для інженерії тканин шкіри, тому що шовк сприяє укладання клітин шкіри «упорядкованим чином».

«Олія шипшини та екстракт насіння також допомагають у регенерації клітин, і цей швидший процес оновлення клітин призводить до більш яскравої шкіри.

«Пептиди шовку – це клітинні месенджери, які сигналізують нашій шкірі про необхідність вироблення більшої кількості колагену та еластину, що сприяє еластичності шкіри, а бакучиол – перевірена альтернатива ретинолу.

“Він працює так само, як ретинол, але без чутливості, подразнення або підвищення чутливості до ультрафіолетового випромінювання”.

Інгредієнти «стимулюють вироблення колагену, покращують еластичність та «відскок», зменшують появу тонких ліній та допомагають при гіперпігментації, і це можна побачити досить швидко. Шкіра виглядатиме більш яскравою, рівною та підтягнутою».

Олію найкраще наносити на «свіжоочищену, вологу шкіру, на ніч як останній крок перед сном».

Що стосується того, скільки часу потрібно, щоб побачити видимі зміни або результати, Сонал сказав: “Значний (видимий) результат буде видно максимум протягом 12 тижнів, але клієнти повідомляють про зміни протягом двох тижнів”.

Очищувальний засіб, з іншого боку, слід «масувати в наявності». Він також поставляється з «шовковою серветкою, що очищає, [яку] слід повністю змочити теплою водою, а потім акуратно стерти очищувальний засіб (разом з залишками дня)».

Шовкова тканина також хороша для шкіри і може видаляти макіяж, «але для надстійкої туші може знадобитися трохи більше масажу».

Очищувальний засіб Silk Cream багатий на олію і «глибоко очищає шкіру, залишаючи її насиченою, зволоженою і дуже м’якою».

Сонал додала: «Пептиди шовку тут є основним інгредієнтом для старіння, і хоча очищувальний засіб є змивним продуктом, пептиди досить малі, щоб проникати у зовнішній шар шкіри.

«Вітамін B5 та пробіотики є відмінними кондиціонерами для зрілої шкіри, схильною до сухості, а олія насіння манго є чудовим зволожуючим засобом з природними вітамінами A та C для освітлення та зміцнення шкіри».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.