Любов не приходить сама, ми її створюємо, і кожен з нас має здатність це зробити.
Люди припускаються помилки, вважаючи, що вони “закохуються”, вони уявляють, що якось вони йдуть вулицею, побачать когось і – бум! Але це не кохання…
Це фізичне захоплення. Але тільки не кохання. Звичайно, з взаємного фізичного потягу може розвинутися кохання, але кохання не може бути лише фізичним.
Щоб любити – по-справжньому любити – треба розуміти людину. Потрібно щиро дбати про його благополуччя.
Неможливо визначити, що за людина перед вами лише за одним зовнішнім виглядом. Щоб дійсно любити когось, потрібно побачити його зсередини – його природу, дух чи душу. Є те, що не видно очима. У Любові з великої літери найважливіше можна побачити лише серцем.
Кохання починається з думок. Ми стаємо тим, що думаємо. І кохані з’являються такі, якими ми себе та їх уявляємо. Повні любові думки створюють повне любові життя та повні любові відносини.
Щоб когось любити, навчіться спочатку його поважати.
Насамперед, потрібно поважати себе. Щоб знайти повагу до себе, запитуйте себе: “Що я поважаю?” Щоб мати повагу до інших – навіть до тих, хто вам не подобається, – запитайте себе: “Що я поважаю в них?”
Якщо ви хочете отримати кохання, потрібно просто дарувати його! Чим більше кохання ви даруєте, тим більше ви отримаєте. Звертаю увагу, що даруючи кохання, потрібно отримувати від цього задоволення. Саме від самого процесу, а не від очікування, що колись та інша людина подарує Вам натомість. (адже це вже не безкоштовно, а в кредит вийде:) Не хочеться дарувати йому нічого безкоштовно? Це ваше право! Виберіть більш гідну вашу любов людини!
Любити означає дарувати частину себе, без оплати і застережень. Перш ніж вступати у взаємини, запитуйте себе не про те, що інша людина зможе вам дати, а про те, що ви зможете дати йому.
Таємна формула щасливих любовних стосунків на все життя у тому, щоб завжди звертати увагу на те, що ви можете дати.
Щоб знайти справжнє кохання, потрібно спочатку знайти справжнього друга. Любити означає не дивитися один на одного, а разом дивитися на світ в одному напрямку. Щоб справді любити когось, треба любити його за те, хто він є. Дружба – це грунт, на якому росте насіння кохання. Якщо хочеш кохання, потрібно спочатку потоваришувати. (Насправді, можливо подружитися і потім, коли минеться пристрасть, але подружитися необхідно)
Дотик змінює фізичний та емоційний стан і робить людей більш сприйнятливими до кохання. Дотики можуть допомогти вилікувати тіло та зігріти серце. Коли розкриваєш обійми, розкриваєш серце. А ще – дотик, це те, що допомагає зберегти пристрасть у стосунках на довгі роки. Те, що нам усім дуже-необхідно від самого народження, з того часу, коли ще в пологовому будинку нас віднесли від теплих материнських обіймів у жорсткий кузовок під яскраву лампу. Голод по обіймах і дотикам відчувають більшість людей, які вже давно виросли.
Якщо ви любите когось, відпустіть його на волю. Якщо він повертається до вас, він ваш, якщо ні, він ніколи не був вашим. Навіть у істинно любовних стосунках людям потрібен власний простір. Якщо хочеш навчитися любити, спочатку потрібно навчитися прощати та звільнитися від минулих образ та сумів. Любити – значить звільнитися від страхів, упереджень, его та застережень. «Сьогодні я звільняюся від усіх моїх страхів, минуле не владне наді мною – сьогодні початок нового життя».
А ще у відносинах важливо залишити волю собі самим. ( свободу дій, часу, думок), інакше розучитесь літати, а яке кохання без крил?:)
Коли ми вчимося спілкуватися відкрито та чесно, життя змінюється. Любити когось означає спілкуватися з ним. Давайте людям знати, що ви любите їх і цінуєте їх. Ніколи не бійтеся сказати ці три чарівні слова: «Я люблю тебе». Ніколи не втрачайте можливості похвалити когось. Завжди залишайте слово любові для того, кого любите, можливо, ви бачите його востаннє. Якби ви мали скоро померти і могли зателефонувати тим людям, яких любите – кому б ви подзвонили, що б ви сказали і … чому ви не робите цього прямо зараз?
До речі, спілкуватись можна і без слів. Мовою жестів, знаків, дій. Головне – знайти час для двох.
Щоб любов була істинною, треба бути відданою їй, і ця відданість позначиться на думках і діях. Відданість – це справжня перевірка кохання. Щоб мати справді любовні стосунки, треба бути відданим цим стосункам. Відданість і є тим критерієм, який відрізняє міцні та серйозні стосунки від несерйозних.
Пристрасть спалахує любов і не дає їй згасати. Довговічна пристрасть з’являється за допомогою не тільки фізичного потягу, а й глибокої відданості, ентузіазму, інтересу та радісного хвилювання.
Пристрасть можна відтворити, відтворюючи попередні ситуації, коли ви відчували пристрасть. Спонтанність та сюрпризи створюють пристрасть.
Суть кохання та щастя одна – потрібно тільки щодня жити із пристрастю.
Довіра життєво важлива для істинно любовних відносин. Без нього одна людина стає підозрілою, тривожною і сповненою побоювань, а інша почувається в емоційній пастці, їй здається, що їй не дають вільно дихати. Неможливо по-справжньому любити когось, якщо йому повністю не довіряєш. Дійте так, щоб стосунки з коханою людиною ніколи не закінчились. Один із способів вирішити, чи підходить людина для вас, це запитати себе: «Довіряю я цій людині повністю і без застережень? Якщо відповідь “ні”, – уважно подумайте, перш ніж брати на себе зобов’язання.
Адам Дж. Джексон. Десять секретів Кохання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.