Розі Чепмен – генеральний директор популярного бренду з догляду за шкірою Transformulas, чий слоган – «краса без хірургії», а доктор Джіні Мансберг – генеральний директор Esk Skincare. Обидві жінки поділилися найкращими кроками до гладкої, пружної шкіри.

Розі Чепмен сказала, що перший крок до того, щоб мати молодший вигляд, — це «ніколи не пропускати процедуру догляду за шкірою».

Вона продовжила: «Експерти з догляду за шкірою не радять це робити — ваша шкіра потребує щоденних зволожуючих засобів, очищаючих засобів та SPF, щоб захистити її від повсякденних агресивних факторів, таких як навколишнє середовище, забруднення, бруд та пил у повітрі.

Якщо ваша шкіра більш чутлива, припинення догляду за шкірою навіть на одну ніч може істотно послабити захисний бар’єр вашої шкіри.

За словами Розі, найкраще, що можна зробити зі своєю шкірою, це регулярно очищати її.

Вона сказала: «Очищення допомагає видалити бруд, жир та макіяж, які накопичуються на шкірі протягом дня, що може закупорити пори та призвести до прищів.

«Видаляючи забруднення зі шкіри, очищення допомагає очистити пори, знижуючи ризик появи вугрів, білих вугрів та інших видів прищів. Він сприяє здоровому балансу pH, готує шкіру до інших продуктів, видаляючи будь-який бар’єр, який може перешкодити їх повному вбиранню.

«Це також допомагає запобігти старінню шкіри, видаляючи відмерлі клітини шкіри та стимулюючи оновлення клітин».

Використання сонцезахисного крему – це ще один спосіб «захистити шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів сонця, які можуть спричинити передчасне старіння, включаючи тонкі лінії, зморшки та пігментні плями».

Сонцезахисний крем «підтримує молодість шкіри, допомагаючи запобігти ознакам старіння, викликаним впливом сонця».

За словами Розі, вживання великої кількості води — ще один важливий крок, який потрібно додати свого дня, оскільки це «зберігає шкіру пружною та зволоженою».

Достатня кількість сну також може допомогти, а купівля шовкової наволочки «зменшить тертя і запобігає появі зморшок».

Розі додала: «Пам’ятайте, шкіра кожної людини унікальна, і те, що підходить одній людині, може не підійти до іншої. Важливо звертати увагу на свою шкіру та коригувати свій розпорядок дня за необхідності».

Доктор Джіні Мансберг, лікар загальної практики та засновник ESK Skincare, пояснила, що з віком шкіра стає менш гладкою та пружною. Шкіра вже не така пружна та яскрава.

Щоб зменшити ознаки старіння, доктор Джіні, як і Розі, рекомендував щоденно використовувати сонцезахисний крем.

“Ніколи не пізно зупинити ультрафіолетове пошкодження від сонячних променів”, – сказала вона. «Шукайте сонцезахисний крем широкого спектру дії, який має захист як від UVA, так і від UVB.

«Ваша шкіра потребує зволоження, тому зволожуючий крем буде необхідний. У зволожуючому кремі шукайте ключові активні інгредієнти, які можуть як захистити, так і зменшити ознаки старіння. Було показано, що в концентраціях від трьох до п’яти відсотків ніацинамід зменшує зморшки, частково завдяки своїй дії як антиоксидант, а також за рахунок створення колагену. Це також допомагає зменшити трансепідермальну втрату води у шкірі та покращити еластичність шкіри. Це також знижує чутливість шкіри».

За словами Розі, крім використання повсякденних продуктів, є й інші прості кроки, які можна зробити, щоб мати молодший вигляд. Вона рекомендувала: «Прагніть спати від сьомої до дев’ятої години щоночі, щоб допомогти шкірі відновитися і відновитися.

«Їжте здорову їжу – дієта, багата фруктами, овочами та корисними жирами, може допомогти харчувати та захищати шкіру.

«Знайдіть програму вправ, яка вам дійсно подобається – регулярні вправи можуть покращити кровообіг і допомогти шкірі виглядати молодою та сяючою. Зменшіть стрес, наскільки це можливо. Хронічний стрес може збільшити вироблення кортизолу, гормону, що викликає старіння шкіри. Спробуйте зменшити стрес за допомогою таких занять, як йога, медитація чи фізичні вправи.

“Пам’ятайте, що шкіра у всіх різна, і на процес старіння впливає безліч факторів, включаючи генетику, спосіб життя та вплив навколишнього середовища”, – додала Розі. «Поєднання здорового способу життя та індивідуального догляду за шкірою може допомогти запобігти та зменшити ознаки старіння».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.