Чому саме з особистого стилю я пропоную розпочати вивчення принципів формування базового гардеробу? Тому що особистий стиль – це і є основа, на якій формується весь набір речей у гардеробі, будь-яких базових! Розуміння свого стилю допомагає під час шопінгу вибирати ті речі, які легко поєднуватимуться з уже наявними в гардеробі, і всі разом вони носитимуться, а не займатимуть місце на полицях та вішалках. Розуміння власного стилю допомагає при складанні образів не робити чи мінімізувати стилістичні помилки та виглядати органічно.

Ось чому, перш ніж гуглити в інтернеті «базові речі» чи «базовий гардероб», треба відповісти на запитання «Який стиль?!». І тоді ви раптом зрозумієте, що передбачуваний набір речей не може бути однаковим у всіх і традиційно пропонований базовий гардероб із 25 речей від Евеліни Хромченко – це вирвана із загального контексту інформація, що пропонується як єдино вірна. Тоді Евеліна Леонідівна пропонувала цей набір молодій дівчині 23-25 років, яка проживає у великому місті і працює в модній індустрії або близько.

Тому, перш ніж приступити до захоплюючого процесу формування свого базового гардеробу,
важливо розуміти: перший критерій, що впливає на його вміст – це ваш стиль життя і рід діяльності.
Другий – ваш вік та тип фігури. Третій за рахунком, але не за значущістю – ваше кольоротип. Четвертий критерій – сезон. Залежно від нього базові речі змінюють свою палітру кольорів, і щось з них додається або навпаки, забирається.

Також, визначаючи список та кількість речей при складанні бази гардеробу – враховуйте свої звички, від їхнього збігу з кроєм обраним одягом залежить ваш особистий комфорт. А він важливий! Адже саме зручні речі стають коханими. Вони вкладаються емоції, наделяемые особливим змістом. Часто можна чути: «це сукня/сорочка/спідниця тощо. приносить мені удачу», але насправді вони просто носилися частіше, а значить, саме в них переживалися яскраві емоції.

Треба відзначити, що навіть будучи прихильниками того чи іншого стилю, велика ймовірність зміни
ваших переваг у зв’язку з мінливою … немає не модою, а життям. БАЗОВИЙ
ГАРДЕРОБ НЕ СТАТИЧНИЙ. ЗМІНЮЄМОСЯ МИ – ЗМІНЮЄТЬСЯ ЖИТТЯ – ЗМІНЮЄТЬСЯ СТИЛЬ ОДЯГУ –
ЗМІНЮЄТЬСЯ БАЗОВИЙ ГАРДЕРОБ. Тому треба ретельно збирати «базу», яку надалі легко перетворити, доповнивши деякими ключовими речами іншого стилю, при цьому, не змінюючи весь гардероб.

Як це зробити я продемонструю вам на прикладі власного базового гардеробу, який, безумовно, дещо більше, ніж потрібно. Просто, через професійну діяльність у моєму гардеробі вживається безліч різних стилів, але навіть при такому різноманітті, всі речі легко поєднуються між собою, з аксесуарами та прикрасами, створюючи цілісні стилістичні ансамблі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.