З раннього віку ми знаємо, що для заняття спортом потрібен спеціальний спортивний одяг, а це кросівки та зручний костюм. Про білизну нам ніхто й ніколи не розповідав. Але саме воно є незамінною річчю під час заняття фітнесом і взагалі будь-яким видом спорту. Фіксуючий бюстгальтер важливий для спортивних занять не менше, ніж спеціальне взуття, і зараз ми розповімо чому.

  1. Спортивний бюстгальтер перешкоджає деформації грудей. Жіночі груди складаються зі сполучної тканини та жиру, а підтримуються тонкими зв’язками Купера. Будь-яке навантаження, різкі рухи сприяють коливанню грудей, отже, збільшується навантаження на ці м’язи. Зв’язки мають властивість розтягуватись, це досить негативно позначається на формі грудей. Спортивний бюстгальтер завдяки сильній фіксації дозволяє уникнути втрати пружності грудей.
  2. Через погану підтримку грудей під час спортивних занять, з’являються хворобливі відчуття в області грудей. Завдяки спортивному бюстгальтеру Ви можете їх уникнути. 80% дівчат, які використовують спортивний бюстгальтер, відзначили, що спеціальна білизна знімає біль та сприяє додатковому комфорту.
  3. Повсякденний бюстгальтер, хоч і підтримує груди, проте не підходить щоб використовувати його в спорті. Звичайний бюстгальтер зменшує коливання грудей на 38%, а спортивний – на 74%! Зауважимо, що використовувати спортивний бюстгальтер необхідно дівчатам із будь-яким розміром грудей. Випробування показали, що навіть груди розміру 34A/75A можуть вагатися з амплітудою до 4 см від стану спокою!

Компанія Shock Absorber провела великі дослідження з руху грудей.

Під час досліджень Shock Absorber з руху грудей розглядалося:
Розміри до 36G/100G 5 кроків на кожній швидкості для всіх піддослідних, у всіх умовах 3D-рух (у трьох вимірах) – по вертикалі, з боку в сторону, вперед та назад.
Як відстежувалося та аналізувалося рух: Для відстеження рухів були використані інфрачервоні камери. Вел запис трьох видів спортивної активності: статичних вправ, стрибків і бігу на похилій біговій доріжці. Комфортний рівень реєструвався кожному за виду активності.
Результати
Результати показали, що спортивний бюстгальтер Shock Absorber може зменшити «стрибки» грудей до 74%, що вдвічі ефективніше, ніж підтримка повсякденного бюстгальтера. 3D рух швидко збільшується в перехідний момент від ходьби до бігу, а потім вирівнюється. Це доводить необхідність спортивного бюстгальтера так само при бігу на низьких швидкостях, як і високих.

Зосередься на БІЗІ: У процесі бігу Ваші груди рухаються по одній і тій же траєкторії, описуючи вісімку. Саме ці коливання, з боку в бік і вгору-вниз, призводять до дискомфорту та тертя. У такому випадку нашою компанією був розроблений бюстгальтер спеціально для бігу.Детальніше про ПІДТРИМКУ: Система підтримки Infinity-8, створена для спортивного бюстгальтера RUN, забезпечує інтенсивну підтримку для грудей, обмежуючи її надмірний рух. Бюстгальтер має внутрішню безшовну гумку, яка прихована у проймі, це знижує ризик дискомфорту та тертя. Під час тестування, було відмічено зниження активних коливань грудей на 78%*, таким чином, ми пропонуємо вам ще спеціалізованіший бюстгальтер для бігу для більшої ефективності ваших занять спортом. Дослідження 2009 року у Портсмутському Університеті.

Докладніше про модель BALL: Наша компанія розробила особливий бюстгальтер спеціально для спортивних ігор з м’ячем. Під час гри в гандбол, баскетбол та волейбол характерні коливання грудей переважно по вертикалі через високу частоту стрибків та спроб витягнутися вище. Докладніше про підтримку: Система Arc-Control, створена для спортивного бюстгальтера BALL. Вона забезпечує посилену підтримку в зоні верхньої частини та з боків чашки, обмежуючи рух по вертикалі. Дуже широка і швидковисихаюча вставка, розміщена на грудях, запобігає руху вгору та тертю. Під час тестування ми відзначили зниження вертикальних коливань грудей на 79%*, таким чином ми пропонуємо вам ще більш спеціалізований бюстгальтер для ігор з м’ячем для більшої ефективності ваших занять спортом. *Дослідження 2009 року в Портсмутському Університеті.

Докладніше про модель RACKET: Ця модель призначена для гри в теніс, сквош та бадмінтон. Аеробним рухам яким характерні бічні рухи грудей через подачі, бічні випади і повороти. Тому ми розробили спеціальний бюстгальтер для тенісу та інших видів спорту з ракеткою. Докладніше про підтримку: Система підтримки Dynamic-М, розроблена для спортивного бюстгальтера RACKET, забезпечує спрямовану підтримку, що зменшує бічний рух грудей. Технологія регулювання бретель дає більше свободи для руху рук. Під час тестування моделі ми відзначили зниження бічних коливань на 78%*, таким чином ми пропонуємо вам ще більш спеціалізований бюстгальтер для занять тенісом та іншими видами спорту з ракеткою для більшої ефективності ваших занять спортом. *Дослідження 2009 року в Портсмутському Університеті.

Функціональні тканини.

Shock Absorber – це функціональна марка. Всі товари нашої фірми виготовлені з функціональних тканин, які “працюють”, і саме тому колекція Shock Absorber є незамінною в комплекті спортивної форми як любителя, так і професіонала.

Shock Absorber – це функціональна марка. Всі товари нашої фірми виготовлені з функціональних тканин, які “працюють”, і саме тому колекція Shock Absorber є незамінною в комплекті спортивної форми як любителя, так і професіонала.

Shock Absorber – це багаторівнева підтримка, ідеальна для всіх типів вправ, продуманий дизайн, використані найсучасніші високотехнологічні матеріали, що дозволяють шкірі дихати, відводять вологу і є визнаним у всьому світі експертом у цій галузі.

Відому у світі спорту білизну Shock Absorber купити можна в нашому Інтернет-магазині, в рекламних компаніях якого брала активну участь Ганна Курникова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.