Кожна з нас не мислить свого існування без спілкування з оточуючими людьми, без посиденьок за філіжанкою кави, без обговорення останніх модних тенденцій і любовних романів з найближчими родинними душами – вірними подругами.
Роками ми накопичуємо знайомства з різними дівчатами, жінками, часом абсолютно різними характерами. Хтось лише на якийсь час затримується в нашому оточенні. Але є й унікальні екземпляри, які міцно займають відведене їм місце у нашому повсякденному житті.
До кого насамперед ми поспішаємо зі своїми проблемами, прикрощами та радощами? Хтось шукає втіху у своїх рідних, але більшість жінок, а таких за підрахунками соціологів 67%, все ж таки вважає за краще сповідатися, шукати підтримку або хвалитися своїми новими перемогами у колі своїх подруг. Чому так відбувається? Адже було б логічніше всі свої таємниці довіряти лише рідним людям, а не стороннім, хоч вони вважаються близькими подругами. Все дуже просто – жінці потрібен однодумець та повне розуміння ситуації таким, яким її бачимо ми – жінки. Природно, що ніхто, крім такої самої особи жіночої статі не зможе нас зрозуміти.
Дослідженнями американських соціологів встановлено, що кожна третя жінка має подруги, виконують роль жилетки, у якому можна поплакатися з приводу. Кожна друга жінка поспішає за порадою у питаннях виховання дітей чи ведення домашнього господарства до найближчої подруги-експерта у таких справах. І лише КОЖНА жінка, без винятку, готова поділитися своїми успіхами з усіма своїми подругами.
Але є й інша статистика. 99,7% опитаних жінок, не роздумуючи, ні за яких обставин не підпустили б надто близько навіть найближчу подругу до свого чоловіка зі страху втратити його. Це цілком закономірно, тому що будь-яка жінка ретельно оберігає від зазіхань іншої самки найдорожче, що вона має свого самця.
Хоч би як складалося життя, ніхто ще не навчився жити без оточення, без друзів. Не завжди є можливість з першого погляду розпізнати людину. Адже, як відомо, друг пізнається у біді. І життєва мудрість, життєвий досвід для того й існують, щоб зрештою оточити себе не просто подругами, а однодумцями, готовими розділяти з нами не лише наші удачі, а й наші біди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.