Як ваш баланс між роботою та особистим життям? Чи завжди у вас конфлікт між роботою та особистим життям? Ти не самотній! У дослідженні, проведеному Гарвардською школою бізнесу, понад 90% працюючих повідомили, що вони працюють більше 50 годин на тиждень, що далеко не ідеально. А це унеможливлює збереження балансу здоров’я в роботі та житті.

Баланс – це те, що ви досягаєте, коли піднімаєтеся в похід або спускаєтеся з гори. Так само, коли ви подорожуєте до щасливого життя, вам потрібно підтримувати баланс – баланс між роботою та особистим життям. Незалежно від того, чи то менеджер, чи працівник, чи генеральний директор, ви повинні розуміти, що не можна перевіряти електронну пошту в ліжку, відповідати на робочі дзвінки у вихідні та ігнорувати життя в гонитві за роботою. Ви просто вбиваєте себе повільно. Отже, що вам робити?

Чому баланс між роботою та особистим життям важливий

За даними Gallup State of the American Workplace 2017, 53 відсотки співробітників кажуть, що вони вважають за краще вибрати посаду, яка забезпечує їм більший баланс між роботою та особистим життям і краще особисте благополуччя. Отже, організації повинні усвідомити важливість балансу між роботою та особистим життям. Вплив незбалансованого способу життя може зіпсувати фізичні аспекти робочого місця. Життєво важливо створити середовище, яке сприяє благополуччю команди, а також щастю.

Способи досягнення балансу між роботою та особистим життям

1. Визначте пріоритети – професійне та особисте життя

Як Ви розставляєте життєві пріоритети – професійні та особисті? Що включає встановлення пріоритетів? По-перше, зрозумійте себе, свою потребу працювати і насолоджуватися життям. Виділіть час на ті пріоритети, які ви собі поставили. Потім, щоб віддати перевагу двом, навчіться відокремлювати особисте від професійного. Складіть окремі списки справ, заплануйте час для справ і просто будьте реалістами, і ви ніколи не застрягнете.

2. Створіть свої правила

Після того, як ви визначите життєві пріоритети, створіть певні послідовні правила для їх досягнення. Бути строгим до себе завжди добре. Ніхто не каже, що досягти цілей буде легко, але якщо ви досить пристрасні, ви знайдете спосіб їх досягти. Візьміть за правило зберігати роботу на роботі і забувати про начальника, коли ви вдома. Уявне перемикання між роботою та домом дозволить уникнути всіх відволікаючих факторів. Один із способів зробити це — повна цифрова детоксикація. Загалом, у ваших руках захистити власний час і рішення.

3. Встановіть і дотримуйтесь кордонів

Вам потрібно постійно підтримувати свої межі відповідно до вашої доступності. Якщо ви втратите контроль над своїми кордонами, ви точно побачите, що ваш графік тримає вас у безладі. Ще одна річ, про яку слід пам’ятати, – це правильно встановити робочий час і методи, щоб вам не довелося думати про незавершені завдання, коли ви вдома. Успішні люди роблять свідомий вибір щодо того, чого хочуть у житті.

4. Тримайте все під контролем

Найкращий спосіб переконатися, що ви встановили баланс, це прийняти корисні способи тримати ситуацію під контролем. Використання простого програмного забезпечення для управління проектами може бути найкращим способом тримати роботу під контролем. Ви можете організувати свою роботу, відстежуючи час, ведучи списки справ, встановлюючи пріоритети тощо за допомогою надійного програмного забезпечення. Таким чином, ви зможете тримати стрес на роботі подалі від особистого життя.

5. Заохочуйте відгул

Успішні люди вважають, що якщо ви почуваєтеся пригніченим, це вплине на якість вашої роботи та утримає вас від успіху. Ваша робота може бути складною, тому ви завжди зайняті, але відпустка, безумовно, є необхідністю. Будь то один день поза офісом, перерва в роботі дасть вам чудову можливість відновити сили та відновити сили. Це зробить чудеса для балансу між роботою та особистим життям, покращуючи вашу концентрацію, коли ви повертаєтеся в офіс. Американська соціологічна асоціація склала доповідь, у якій говориться, що відпустка призводить до зниження психологічного стресу людей. Отже, відпочинок у вашому графіку може бути дуже корисним.

6. Розумна робота, а не довга робота

Чи менше роботи означає меншу продуктивність? Багатьом людям на роботі кажуть працювати понаднормово, можливо, для підвищення продуктивності. І це велике руйнування балансу між роботою та особистим життям. Річард Бренсон, один із успішних бізнесменів, вважає, що люди можуть працювати однаково або ефективніше, навіть працюючи менше годин. Невдовзі ви будете більше одержимі продуктивністю, працюючи у «нормальний» робочий час і, отже, досягнете належного балансу між роботою та особистим життям.

7. Проводьте час на природі

Це ваш вибір: вирватися або згоріти. Результати найкращої якості ніколи не будуть отримані через довгі години роботи, це залежатиме від ваших навичок. І всім нам потрібне свіже повітря, щоб розвиватися. Амбітні люди зв’язуються з природою та на відкритому повітрі, щоб отримати найкраще від себе. Насправді важко жити якнайкраще, просто сидячи в офісі, сидячи за комп’ютером і працюючи під флуоресцентним світлом. Живіть трохи інакше від суєти повсякденних справ і відновіть баланс на природі.

8. Забудьте про багатозадачність і займайтеся

Тонка грань між роботою та відпочинком поступово стирається через багатозадачність. Тонні Роббінс пише у своїй статті: «Найпродуктивнішим людям не менше робити». Але як тоді вони добре справляються? Однозначно не багатозадачність, а організований план виконання однієї справи за раз. На роботі намагайтеся зосередитися на своїй роботі, а коли граєте, будьте поруч. Розумно вибираючи свою увагу, ви зможете більше працювати та насолоджуватися тим, що заслуговуєте.

Займіться офісними розвагами

Важливо бути соціально активним як на роботі, так і в розвазі. Вправи з побудови команди можуть здатися ідеальними для виховання вкрай необхідного відчуття командної роботи в офісі та відпочинку. Ви отримаєте час розслабити свій мозок, краще співпрацювати зі своїми командами, щоб знайти підтримку, коли ви перевантажені своїм життям.

9. Не сприймайте роботу особисто

Нарізно від контролю над усіма своїми діями до збалансування життя, іншим важливим фактором є контроль над своїми думками та емоціями. Звичайно, ви ніколи не будете відриватися від своїх колег, вимогливих начальників і офісних пліткарів, але тільки від вас залежить, як ви ставитеся до цих речей після роботи. Не дозволяйте критиці роботи домінувати над вашими думками. Тримайте це окремо і ніколи не дозволяйте цьому вплинути на вашу особистість.

«Шукаєте способи ефективніше керувати своїми завданнями?» Почніть використовувати ProofHub!

Як ви досягаєте балансу між роботою та особистим життям?

Життя може бути постійним шоу жонглювання, але ми сподіваємося, що ці способи допоможуть вам урівноважити своє життя. Будьте на правильному шляху до здорового балансу між роботою та особистим життям!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.