Неможливо дати жодного чіткого визначення поняттю жіноче щастя. Воно досить відносне. Але навряд чи можна зустріти жінку, яка б не хотіла знати, як стати щасливою. Тож у чому полягає жіноче щастя? Як стати щасливішим?
Для кожної жінки існує своє визначення, що таке жіноче щастя. Для когось – це сім’я, для когось – робота. Простіше сказати, що жіноче щастя включає безліч факторів, які дозволяють жінкам відчувати себе коханою, успішною, затребуваною, бажаною, красивою, одним словом – щасливою. Слід додати, що поняття жіноче щастя змінюється і з віком.
Жінки мінливі, вони іноді самі важко визначити, чого хочуть і чого прагнуть.

По-перше, їй потрібне кохання! Без неї немислима нормальна жінка. Бо головна потреба її душі і тіла полягає саме у коханні. “Жіноче щастя – був би милий поряд!” Причому виявляється важливо не тільки щоб любили нас. А щоби ми самі відчували це почуття. Ні для кого не секрет, що часто жінка лише дозволяє себе любити.
Своє справжнє кохання потрібно шукати, знайти та зберігати. Але, поки вона не прийшла у ваше життя, даруйте її оточуючим людям, дітям, природі, домашньому вихованцю, світу навколо. Адже дивовижний парадокс кохання полягає в тому, що чим більше її віддаєш просто так, тим більше повертається до тебе назад.

По-друге, жінці потрібна родина! Бажано повна. Де є діти та чоловік. Сім’я – це її прерогатива, місце її реалізації. Так склалося історично. Нові варіанти сімей, де чоловік і дружина, пов’язані громадянським шлюбом, незалежні та вільні та існують повністю автономно, дуже часто виявляються не віддушиною в цейтноті нашого часу, а додатковим джерелом стресу. Така сім’я навряд чи може називатися жіночим щастям. Якщо з сім’єю з якоїсь причини не виходить, то для повного щастя їй таки необхідний коханий чоловік, дитина, близька людина, тобто той, кому вона могла б дарувати своє кохання. Їй потрібна присутність улюбленої істоти!

По-третє, до категорії простого жіночого щастя входить благополуччя. Можливо, комусь це видасться проявом меркантильності. Ні, не йдеться про якісь незліченні багатства і зашкалюючі матеріальні амбіції, хоча й таке серед жінок зустрічається. Благополуччя – це досить широке поняття. Але про нього можна говорити тоді, коли жінці не доводиться виживати і рахувати кожну копійку, коли побут не заїдає, коли жінці не треба, як ломового коня, працювати на трьох роботах. Благополуччя – це коли в неї є опора та підтримка в особі сильного та міцного господаря, здатного брати відповідальність на себе та вирішувати важливі життєві питання їхнього спільного життя. Благополуччя – це коли жінка може дозволити собі купити щось для душі: парфуми чи гарну вазочку, чоботи чи картину на стіну.
По-четверте, інтимна гармонія, сексуальність – це любов до свого тіла, це повага до чоловіка, це здатність «бути тут і зараз», здатність отримувати насолоду від життя. Це здатність відчувати емоції, виявляти їх у зовнішньому світі. Це вміння створювати як свій емоційний настрій, а й настрій свого партнера. Це і є головним завданням Жінки. Це суть жіночої енергії Інь.

Рекомендації, які допоможуть вам знайти жіноче щастя:

  1. Ви повинні чітко уявити, що таке для вас щастя. Розписати по пунктах чого ви прагнете, чого хочете досягти від життя. Ви повинні добре подумати, адже візуалізація та складання чіткого списку «як стати щасливою» – це перший крок до набуття жіночого щастя.
  2. Наповніть своє життя насолодою. Щастя – це не лише наші глобальні плани на майбутнє, а й те, що оточує нас щодня. Тому, щоб ваше жіноче щастя було повним, постарайтеся зробити так, щоб вас оточували приємні речі, які приносять вам задоволення. Знайдіть цікаве захоплення, спілкуйтеся з подругами, робіть подарунки собі та близьким.
  3. Даруйте радість оточуючим – це ще одна відповідь на запитання: як стати щасливішим? Пам’ятайте, що все в цьому житті повертається, тому ваші добрі справи дадуть вам радість і повернутися в майбутньому.
  4. Ще один крок на шляху до жіночого щастя – це жити сьогоденням. Найголовніша проблема жінок, що вони часто зациклюються на минулому чи переживають за майбутнє, хоча перше – абсолютно безглуздо, бо все вже закінчилося, а друге – безперспективно, бо може не статися. Живіть тим, що відбувається з вами зараз, насолоджуйтесь справжнім. Тільки так ви зможете зрозуміти, як стати щасливішим.
  5. Живіть у коханні та гармонії з собою. Ви повинні добре знати, що всі люди не є ідеальними. Ви повинні любити себе такою, якою ви є. Чекати коли ви змінитеся, щоб бути щасливішими – це дуже безглуздо. Необхідно створювати жіноче щастя тут і зараз, з тією особистістю, якою ви є, а не якою ви станете через деякий час.
  6. Реалізуйте свої ідеї. Якщо щось прийшло вам у го

лову, то постарайтеся втілити свої думки у життя. Жіноче щастя залежить від того, як ви змогли реалізуватися в цьому житті, яке місце займаєте у суспільстві.
Тому для того, щоб зрозуміти, як стати щасливою, треба багато працювати не тільки над собою, а й взагалі. Щоб дізнатися як стати щасливішим, досягти жіночого щастя необхідне ваше величезне бажання. Це головний рецепт того, як стати щасливою. Адже далеко не невдачі роблять жінку нещасною, а саме ставлення до того, що відбувається. У кожного в житті трапляються неприємності, але вони не повинні ставати для вас перешкодою, нехай вони будуть мостом для щастя. Варто лише повірити в себе, відкрити сили для досягнення своїх цілей – і ви зрозумієте, як стати щасливою жінкою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.