Сильний макіяж часто може посилити тонкі лінії та зморшки на обличчі, але якщо все зроблено правильно, продукти можна обережно використати, щоб приховати проблеми старіння. Експерт з краси поділився спеціальною технікою, яку ви можете використовувати для очей, щоб миттєво виглядати молодше.

Область навколо очей

Область навколо очей – одна з перших частин обличчя, на якій з’являються ознаки старіння, і вона часто може виглядати гірше, якщо нанести кілька шарів макіяжу під повіки або повіки. У той час як багато людей уникають таких продуктів, як тіні для повік, через страх створити ефект торта, експерт з краси пояснив, що певні відтінки можуть ефективно приховати зморшки і тонкі лінії. У недавньому відео у своєму профілі TikTok професійний візажист Челсі Саттер поділилася, чому димчасті тіні для повік ідеально підходять для зрілої шкіри.

Ділячись своєю мудрістю зі своїми передплатниками, Челсі поділилася своєю «приголомшливою порадою» для тих, у кого проблеми зі старінням навколо очей.

Вона сказала: «Швидше за все, з вашими зрілими очима, коли ви стаєте старшими, ви помічаєте, що шкіра втрачає свою еластичність. То як же ви з цим боретеся? Номер один – освойте смоки-айз».

У відео візажистка продемонструвала свою техніку, порівнюючи різні варіанти макіяжу на очах. З одного боку, вона мала суміш нейтральних коричневих відтінків без димчастого ефекту.

З іншого боку, вона продемонструвала вплив більш димчастого ефекту, що йде вище до її надбрівної кістки та під її нижньою лінією вій.

Челсі зазначила, що «ви помічаєте величезну різницю»: димчасті очі виглядають менш «старими», ніж без додаткових тіней.

Вона сказала: Ви хочете знати, чому? Я взяла пухнасту кисть з темнішим відтінком, яку я нанесла для цього особливого димчастого ока, а потім я просто підняла його вище.

«Він пройшов по шкірі, яка в мене трохи хвилястіша, а потім бум. Подивіться на це зовсім інше».

Експерт з краси TikTok продемонструвала насадку на власні очі і пояснила, що її можна використовувати на будь-якій фігурі.

Один із її передплатників прокоментував: «У мене не тільки зрілі очі, а й маленькі очі, тому носити тіні для повік для мене безглуздо».

Візажист відповів: «З невеликими коригуваннями ви можете повністю носити тіні для повік. Якщо ваші очі ще більш прикриті, зробіть їх якомога димчастішими і додайте мерехтіння в слізні протоки і поверх цього темно-фіолетового».

В окремому відео Челсі показала іншим користувачам TikTok, як саме відтворити зовнішній вигляд тіней для повік. Вона почала з нанесення світло-кремового відтінку консилера на повіки пухнастим пензлем.

Експерт із краси сказав: «Перше, що ви збираєтеся зробити, це нанести щось на очі, щоб вирівняти тон шкіри, і дати тіні для повік щось, до чого можна прилипнути.

Це означає, що вам потрібно потягтися від арки, щоб проникнути в шкіру. Потім вам знадобиться пухнаста кисть та загострена кисть, щоб нанести середній коричневий відтінок».

Челсі зазначив, що ви можете “використовувати будь-який колір”, але він не повинен бути занадто темним або світлим. Зануривши пензель у палітру, вона струсила пензель, щоб видалити надлишки.

Для очей з навислими століттями вона рекомендувала наносити тіні прямо у зовнішній куточок ока біля лінії зростання вій рухом «проведіть вітровим склом», щоб розтушувати їх.

Ви повинні продовжувати додавати колір у куточок ока та на нижню лінію вій. Наступним кроком буде використання темнішого кольору в тій же області.

Челсі сказала: «Цього разу займіться куточком кришки, тримайте її акуратно, туго і маленько, щоб змити весь макіяж із пензля.

«І ось у чому хитрість. Якщо ви не можете нанести цей макіяж на шкіру та з пензля, значить, він потрапляє всюди». Для цього експерт із краси рекомендував тримати пензель «далеко назад» легким дотиком, а не «розбивати» нею повіки.

Вона пояснила, що для завершення образу ви повинні продовжити малювати зовнішній кут темнішим відтінком тіней для повік, щоб створити димчастий ефект.

У внутрішній куточок ока і на повіку можна нанести легкий мерехтливий відтінок золотого тону для більш теплого тону шкіри або срібного відтінку для світлого кольору обличчя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.