Губні помади представлені в нескінченному діапазоні кольорів та текстур, і кожен знайде щось для себе. Але з таким вибором може бути важко знайти губну помаду, яка ідеально підходить для вашого типу шкіри і тону.

Чи любите ви носити яскравий колір або віддаєте перевагу більш приглушеним нюдовим відтінкам, багато продуктів природним чином покращують форму і текстуру губ. Але в той час як пухкі ефекти продуктів для губ вважаються перевагою для більш тонкої, зрілої шкіри, експерт з краси попередив, що деякі помади можуть зробити сухість і зморшки помітнішими. Вона розповіла, чого слід уникати, якщо ви хочете виглядати молодшим.

У недавньому відео, розміщеному на її каналі в YouTube, візажист Алі Андреа поділилася помилками з помадою, яких припускаються люди зі зрілою шкірою.

Поряд із декількома іншими поширеними помилками в макіяжі, Алі зазначила, що певні відтінки та оздоблення деяких помад можуть «підкреслювати» ознаки старіння навколо рота.

Вона сказала, що хоча відтінки, яких слід уникати для вашої шкіри, «у всіх різні», люди з такими проблемами старіння, як вона, повинні триматися подалі від мерехтливих покриттів.

Алі пояснив: «Для мене це були б морозні помади. Я не знаю, хто добре виглядатиме з цим. У якому світі хтось добре виглядатиме з цим?»

На додаток до блідих мерехтливих відтінків з «матовим» фінішом паризький візажист рекомендував уникати металевих відтінків.

Вона сказала, що, хоча “більшість людей не погодяться”, кремові помади з легким блиском або блискітками в пігменті не лестять, особливо на зрілих губах.

Демонструючи свою позицію ягідно-рожевим металевим продуктом, Алі сказала: «Для мене металеві помади це просто ні-ні.

«Мої губи виглядають так, ніби я курив 20 років.

“Це не колір, це просто підкреслює природні зморшки на наших губах”.

Хоча вона рекомендувала дотримуватися немиготливих матових покриттів, все ж таки є спосіб повернути губам «красивий блиск».

Візажист зазначив, що замість матової або металевої помади ви можете використовувати простий відтінок для кольору, а потім просто додати блиску поверх, додавши: Це так просто!

Алі також зазначив, що деякі приглушені відтінки можуть створювати проблеми для зрілої шкіри.

Вона сказала: «Одна річ, яка не працює для більшості з нас після певного віку, це ефектні нюдові помади без олівця для губ.

«Контур для губ, як ми всі знаємо, додає текстуру вашим губам, але коли ви наносите нюдові помади, він одразу ж забирає життя з вашого обличчя.

«Я вважаю, що після певного віку, якщо ви не застосовуєте щось, що має щіпку рожевого або персикового і трохи блиску, я просто думаю, що це виглядає зовсім тьмяним і знову додає непотрібні роки».

Натомість експерт з краси запропонував знайти нюдовий рожевий відтінок, який буде трохи темнішим за ваш природний колір губ.

Це може бути рожевий, фіолетовий, червоний або персиковий відтінок для почервоніння.

Алі сказала, що для світлих тілесних губ ви можете використовувати світліший відтінок по всій губі, а потім взяти темнішу рожеву помаду поверх.

Один з її улюблених продуктів – Honolulu Honey від Nars, за яким слідує темніший відтінок, наприклад, Rose Ink у відтінку Persuasive.

Вона рекомендувала нанести темніший колір на центр губ і трохи на дугу купідону для більш «живого» виду.

Алі дійшов висновку, що повторне введення більш рожевого відтінку зверху бореться із втратою кольору на інших ділянках обличчя з віком, у тому числі на губах та щоках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.