Якою має бути ідеальна жінка?
Як виявляти себе, свою жіночність перед чоловіком так, щоб він проявляв себе чоловіком? Який треба бути жінці?

Гуру людських взаємин, відомий тренер особистісного зростання Павло Раков перераховує складові справжньої жінки:

 1. Фізично здорова. Може пройти 15 км швидким кроком і після цього буде готова зайнятися коханням.
 2. Без шкідливих звичок. Будь-які шкідливі звички – обмеження, соломинки, за які вистачає неповноцінна людина, або спосіб зняття стресу для людей, які вірять в обставини та нездатні самостійно справлятися з ситуацією.
 3. Любить танцювати, має гнучкість. Гнучкість тіла народжує гнучкість розуму. Танець позитивно впливає на здоров’я, це позитивний, корисний та безпечний спосіб релаксації, зняття стресу та “зайвої” енергії. Люди, які не люблять танцювати, мають низький рівень внутрішньої енергії. До речі, за даними дослідників, середньостатистичний українець проводить біля телевізора в середньому п’ять годин на день! Такі люди не можуть похвалитися успіхами у житті.
 4. Інтелектуально розвинена. Розум – обсяг інформації, покладений у голові, як кількість мегабайт. Сам собою він марний. Розум – здатність аналізувати цю інформацію. Однак розум аналізує лише на підставі цього обсягу, і найчастіше інформація, закладена в умі, не працює, вже застаріла та має негативний відтінок. А ось інтелект – здатність аналізувати плюс інтуїція: відчувати, створювати нові асоціативні зв’язки, творити, генерувати, винаходити. Зріти в корінь, часом, не звертаючи уваги на свідомість.
 5. Вміє не лише зі смаком одягатися, а й гарно говорити. Так, краса, яка, як кажуть, врятує світ, має багато різних проявів, у тому числі й граційну мову. Згадайте Еллочку-людожерку. Такі жінки швидко набридають.
 6. Духовно розвивається, самовдосконалюється, а чи не переробляє інших. Часто люди розходяться через те, що хтось у парі зупинився у розвитку. Людям цікаво відкривати щось нове у партнерах. Це нове можна створювати, просто осягаючи його.
 7. Сексуально приваблива. Чуйна до будь-яких реакцій партнера. Вміє створювати атмосферу, де легко викликати збудження.
 8. Гарна в ліжку. Володіє технікою зупинки сім’явипорскування у чоловіка. Може випробувати енергетичний оргазм без введення статевого члена та дотику до геніталій. Має техніку підняття енергії вгору.
 9. Виразний, живий та запальний погляд. Очі – дзеркало душі. Професійна гейша могла поглядом зупинити чоловіка.
 10. Фінансово вільна. Економна. Жінка, що економить кожну копійку свого чоловіка, забере усі його мільйони. Економія його грошей – повага до його праці. Це не означає, що їй нічого не треба, і вона обмежує свої потреби. Але вона не допускає фінансових усушок-утрусок. Її не треба обмежувати, якщо вона хоче Мерседес. А якщо, купивши його, паркується абияк – це марнотратство. Гроші – це лише ресурс. Ми живемо у місті, і гроші для нас, як вода для риби. Якщо їх мало, людина “дихає” через один раз. А як можна щось творити, якщо дихати через раз?
  Зазвичай, якщо всіх цих умов дотримано, людина виглядає ідеально. До речі, до чоловіків належить все те саме, тільки їм до цього списку потрібно додати ще й жим власної ваги лежачи.

Існує кілька ознак нездорових відносин чоловіка та жінки. Наприклад, постійне бажання чоловіка ставити свою супутницю на місце або до ноги, даючи їй таким чином зрозуміти, що вона без нього нічого не може робити, і що він складає весь світ для неї. Або, наприклад, чоловік постійно сумнівається у своїй подрузі, постійно не впевнений у тому, що вона каже правду чи лише збирається сказати правду. Такі стосунки чоловіка і жінки рідко доводять до добра, оскільки хоч би як дівчина намагалася, вона в очах чоловіка завжди буде брехливою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.