ТОП-10 ВПЛИВОВИХ ЖІНОК НА КЕРІВНИЦТВІ НА 2023 РІК

У NSLS ми цінуємо важливість сильного лідерства. Лідер не тільки впливає на зростання та успіх своєї команди, але й надихає інших особисто впливати на свою спільноту та за її межами.

На честь Місяця жіночої історії ми привертаємо увагу до десяти впливових жінок-лідерів, визнаних за те, що долають бар’єри та виступають голосом малопредставлених груп. Від політики та літератури до Fortune 500s, ці впливові жінки-лідери надихають усіх.

1. ЕЛЕЙН ЧЖОУ

Елейн Чжоу є головним технічним директором Change.org, відповідальним за керівництво інженерами, які забезпечують безперебійну роботу. Вона зосереджена на використанні технологій для позитивного впливу на людину.

На саміті Reuters Momentum восени минулого року вона говорила про «Майбутнє технічного активізму». Вона поділилася своїми ідеями щодо розширення економічних можливостей, безпеки, зв’язків і справедливості, заявивши: «Ми [Change.org] використовуємо технології, щоб розширити можливості майбутніх лідерів руху».

2. АЛІСА АБДУЛЛА

Алісса Абдулла, доктор філософії, є заступником директора з безпеки в Mastercard. Вона очолює команду нових рішень корпоративної безпеки та відповідає за забезпечення безпеки інформаційних і технологічних систем компанії. Крім того, вона також веде подкаст Mastering Cyber.

Абдулла не новачок у управлінні конфіденційною інформацією. Вона була удостоєна кількох нагород, у тому числі федеральної нагороди FedScoop 50 за лідерство, яку вона отримала під час роботи заступником головного інформаційного директора при президенті Обамі.

Це стало визнанням того, що уряд вийшов на новий технологічний ландшафт з інноваційними ідеями та надихнув інших приєднатися до місії.

3. КАМАЛА ГАРІС

Віце-президент Гарріс увійшла в історію, коли стала першою жінкою, яка зайняла цю посаду. Вона вважає свою матір заслугою в тому, що вона спонукала її до політичної активності та прищепила їй сильне почуття активності.

До того, як її обрали найвищою посадовою особою в історії США, Гарріс уже була лідером у політичному просторі. З 2011 по 2017 рік вона працювала генеральним прокурором Каліфорнії, а з 2017 по 2021 рік – сенатором США від штату Каліфорнія.

4. ЯМІНІ РАНГАН

Як генеральний директор HubSpot, Яміні Ранган є ветераном індустрії технологій, який знає толк у тому, щоб поставити людей на перше місце. Вона наполегливо працює, щоб привнести сильні лідерські якості у свою внутрішню команду.

Ні для кого не секрет, що співчутливі лідери дають змогу іншим. «Я прагну керувати з цікавістю, емпатією, вразливістю та клієнтоорієнтованістю», — зазначає Ранган у своєму профілі LinkedIn.

До того, як стати генеральним директором, Ранган була першим в історії компанії директором із роботи з клієнтами, а раніше вона займала цю посаду в Dropbox.

Набір навичок, який вона використовує, щоб зрозуміти, що потрібно клієнтам її бренду або брендів-партнерів, — це набір навичок, який добре послужив їй як чуйному лідеру її внутрішніх клієнтів.

5. ГІТАНЖАЛІ ШРІ

Гітанджалі Шрі (AKA Geetanjali Pandey) — індійська письменниця хінді, яка живе в Індії. Вона перша письменниця хінді, яка отримала Міжнародну Букерівську премію за англійський переклад книги «Піщана могила».

Її роман не лише перший індійською мовою, який отримав нагороду, це також єдиний роман, написаний гінді, який отримав номінацію. Вибір написати свій роман хінді ґрунтувався на зручності, але вплив її рішення зробив її новатором в індійській літературі.

Вона є джерелом натхнення для інших індійських авторів, які завжди відчували тиск, щоб писати англійською мовою, щоб звернути увагу на західну аудиторію.

6. DR. ЛОРЕН ГУДВІН

Доктор Лорен Гудвін є головним інформаційним директором Космічного центру імені Джонсона NASA та випробувального центру White Sands. Її місіонерський підхід до лідерства призвів до успіху в навчанні та кар’єрі.

Вона ділиться своєю пристрастю до науки зі своєю спільнотою та виступає, де заохочує студентів до кар’єри в STEM. Вона також є спікером на конференції Women in Tech.

Її сесія допомагає учасникам дізнатися, як наука про процес навчання мозку може відкрити можливість урізноманітнити сфери STEM і допомогти учням будь-якого віку отримати можливість навчатися протягом усього життя на основі пластичності мозку.

7. УРСУЛА ФОН ДЕР ЛЯЄН

Урсула фон дер Ляйєн є президентом Європейської комісії та обіймає цю посаду з 2019 року. Німецький політик є першою жінкою, яка займе цю посаду, і була названа номером 1. 1 у списку Forbes 100 найвпливовіших жінок світу.

Як мати семи дітей, вона розуміла важливість державної підтримки молодих батьків. Вона відіграла важливу роль у реформуванні системи догляду за дітьми в Німеччині, щоб фінансувати більше дитячих садків і фінансово допомагати молодим батькам.

8. СОНЯ СОТОМАЙОР

Коли президент Обама в 2009 році призначив Соню Сотомайор на посаду помічника судді Верховного суду, вона увійшла в історію, ставши третьою жінкою та першою кольоровою жінкою, яка працювала у Верховному суді.

Вона відома своєю підтримкою реформи кримінального правосуддя та демонструє чудові результати навколо питань расової, етнічної та гендерної ідентичності — часто всупереч думці більшості на користь справедливості.

Вона постановила більшістю, яка підтримала Закон про доступне лікування, а також у справі Обергефелл проти Ходжеса легалізувати одностатеві шлюби. Нещодавно вона висловила свою рішучу підтримку плану прощення студентських позик Байдена.

9. МЕЛІНДА ФРАНЦУЗЬКА БРАМА

Резюме Мелінди досить довге і включає такі посади, як GM у Microsoft і в раді директорів таких компаній, як Drugstore.com і The Washington Post. Форбс регулярно входить до рейтингу найвпливовіших лідерів світу.

Її лідерські здібності виявляються не тільки в залі засідань, але й у благодійній діяльності, приєднуючись до рядів інших жінок, які працюють над позитивними змінами.

Крім співзасновника Фонду Білла та Мелінди Гейтс понад 20 років тому, вона заснувала Pivotal Ventures, організацію, яка працює над вирішенням проблем американських жінок і сімей.

Прагнучи розширити свою місію надання цілісної профілактичної медичної допомоги жінкам, фонд інвестував у Тіа, «сучасний медичний будинок для жінок». Це не лише перемога для галузі охорони здоров’я, але й чудова інвестиція для компаній, що належать жінкам.

10. ШЕРІЛ СЕНДБЕРГ

Шеріл Сендберг — сила, з якою потрібно рахуватися. Вона обіймала такі керівні посади, як головний операційний директор Meta та керівник апарату міністра фінансів США за президента Клінтона. Її пристрасть до лідерства почалася в Гарварді, де вона була співзасновником організації Women in Economics and Government.

У 2003 році вона стала голосом матерів у виконавчому керівництві, коли вона була співавтором Lean In, книги, яка заохочувала жінок зайняти місце за корпоративним столом. Вона розповіла про власний досвід і дала поради щодо того, як долати труднощі, з якими стикаються матері, які працюють у своїй кар’єрі.

Через десять років книга Сендберг все ще служить джерелом натхнення для жінок, які займають керівні посади. Її організація, LeanIn.org, працює над тим, щоб запропонувати жінкам постійне натхнення та підтримку, щоб допомогти їм досягти своїх цілей.

Цього року звіт «Жінки на робочому місці» Lean In підкреслює непропорційну кількість жінок-керівників, які залишають робочу силу, порівняно з їхніми колегами-чоловіками.

Сподіваюся, що, висвітлюючи причини, через які жінки йдуть, ми всі зможемо працювати над тим, щоб внести необхідні зміни для підтримки їх подальшого успіху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.